net018.co.rs

 

NET 018    •    tel: 018 595 588, 062 272 177, 069 272 1770    •    mail: office@net018.co.rs    LinkedIn 

 

  Home        Podaci      @ kontakt          Pretraživanje         B2B portal     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  •  

 

 

 

Reichle & De-Massari

slika

 

 << Nazad

 

 

 

Kablovi Cat 5e, 6, 7, 8.2,...

 

Kablovi Cat 5e, 6, 7, 8.2,...

 

  kablovi Cat 5e

  kablovi Cat 6

  kablovi Cat 6A

  kablovi Cat 7 i Cat 7A

  kablovi Cat 8.2

  Industrijski date kablovi

 

Patch kabl Cat5e, Cat6 ....

 

Patch kabl Cat5e, Cat6 ....

 

  patch kablovi Cat 5e

  patch kabl Cat 6

  patch kabl Real 10 Cat 6

  patch kablovi Cat 6A ISO

  patch kablovi EL CAT6 i CAT6A

 

RJ45 moduli, konektori ....

 

RJ45 moduli, konektori ....

 

  moduli RJ45 Cat 5e

  moduli RJ45 Cat 6

  moduli RJ45 Real10 Cat 6

  moduli RJ45 Cat6A EasyLock

  moduli RJ45 Cat6A ISO

  RJ45 konektor FM45

  RMS45 mikrospliter

  kablovska spojnica Cat 6 i Cat6A

  DIN nosač, spliteri ....

  obeležavanje konekcija

  adapteri i dodatci ...

 

Utičnice za module RJ45

 

Utičnice za module RJ45

 

  nazidne utičnice

  uzidne utičnice

  utičnice za kanalice

  utičnice 45x45 mozaik

  kutije za konektovanje

  utičnice IP44

  utičnice IP54

 

19" patch paneli bakar

 

19" patch paneli bakar

 

  19" patch pan. 1U 16 port

  19" patch pan. 1U 24 port PC

  19" patch pan.1U 48 port HD ELISO

  19" patch pan. 1U 24 port ST

  19" patch pan.1U 48 port HD

  19" patch pan. 2U Global

  19" patch pan. 3U Global

  19" patch pan. 1U pod uglom

 

19" VOICE paneli, reglete

 

19" VOICE paneli, reglete

 

  19" VOICE panel, moduli

  VS Standard - reglete

  VS Standard - Zaštitne komponente

  VS Standard - držači regleta

  VS Standard - Unutrašnji razvod

  VS Standard - Unutrašnji razvod - dodatci

  VS Compact - reglete

  VS Compact - dupli konektori

  VS Compact - Zaštitne komponente

  VS Compact - Unutrašnji razvod - plastični ormani

  VS Compact - Unutrašnji razvod - dodatci

  VS Compact - spoljni razvod

  VS Modular - reglete

  VS Modular - Zaštitne komponente

  VS Modular - Unutrašnji razvod - dodatci

  VS Modular - Unutrašnji razvod - pojedinačni delovi

  VS Modular - Unutrašnji razvod - vertikalni nosači

  VS Modular - 19" držači 3U 4U

  Jumper žica

 

FO kabl OS2,OM4,OM3...

 

FO kabl OS2,OM4,OM3...

 

  Breakout I-V(ZN)HH

  Mini Breakout I-V(ZN=B)H

  CLT I/A-DQ(ZN=B)H

  SLT I/A-DQ(ZN=B)H

  CLT A-DQ(ZN)B2Y

  SLT A-DQ(ZN)B2Y

  CLT A-D(ZN)W2Y

  SLT A-DF(ZN)2YW2Y

  Vazdušni ADSS, sa sajlom ...

 

FO adapteri, konektori ...

 

FO adapteri, konektori ...

 

  FO konektori Field Termination

  Adapteri E-2000

  Adapteri E-2000 Compact (duplex)

  Adapteri LC duplex

  Adapteri SC

  Adapteri SC duplex,SC-RJ

  Adapteri ST

  Adapteri FC

  Univerzalni adapteri

  POF konektori SC Field Termination

  dodatci

 

Pigtailovi

 

Pigtailovi

 

  Pigtails E-2000

  Pigtails LC

  Pigtails SC

  Pigtails ST

 

Splice kasete

 

Splice kasete

 

  Splice kaseta Radijus 30 mm

  Splice kaseta Radijus 35 mm

  Splice kaseta Radijus 40 mm

  Splajs kaseta SCM

  dodatci za splajs kasete

 

FO patch kablovi

 

FO patch kablovi

 

  FO patch kablovi - E-2000

  FO patch kablovi - LC

  FO patch kablovi - SC

  FO patch kablovi - FC

  FO patch kablovi - ST

  FO patch kablovi - hibridni

  Preterminisani VARIOline kablovi

 

FO patch paneli, moduli ...

 

FO patch paneli, moduli ...

 

  19" FO patch paneli, prazni

  19" FO patch paneli, popunjeni, slide

  19" FO patch paneli, popunjeni

  19" FO patch pan MPO/MTP

  19" FO patch paneli za FO module

  Fiber moduli 5.6HP

  Fiber moduli 7HP - metalna prednja maska

  Fiber moduli 7HP - plastična prednja maska

  Fiber moduli HD

  Fiber moduli MPO/MTP (Tip A)

  19" PLC spliterske kutije

  dadatci za 19" panele

 

FO spojnice

 

FO spojnice

 

  splice optičke spojnice SCM

  splice optičke spojnice LC

  splice optičke spojnice RM

  splice optičke spojnice FL

  splice optičke spojnice FTTx

  splice optičke spojnice GSC

  dodatci za optičke spojnice

 

FO Zidne Optičke Kutije

 

FO Zidne Optičke Kutije

 

  Završne Optičke Kutije

  Prolazne Optičke Kutije

  BEP-ECOline optička kutija

  Zidna optička kutija IP66/67

 

FO razvod unutar objekta

 

FO razvod unutar objekta

 

  Zidni razvodni orman FiberCon

  Optički razvodni ormani

 

FO utičnice

 

FO utičnice

 

  utičnice za Fiber Optiku

 

19" rack ormani

 

19" rack ormani

 

  Dodatci za 19" rack ormane

 

Stanski razvodni ormani

 

Stanski razvodni ormani

 

  nazidni stanski ormani

 

Alat i Test oprema

 

Alat i Test oprema

 

  alat za bakar

  test oprema za bakar

  alat za FO Field terminaciju

  alat za POF terminaciju

 

CATV oprema

 

CATV oprema

 

  CATV bakar

  CATV fiber optika

 

 

 

linija

Copyright © NET 018    •    Pravila korišćenja    •    Vrh strane  

 

 

 

 

 

 

 

net, 018, net018, niš, nis, srbija, serbia, plantronics, mobilni, mobile, headsets, bluetooth, slušalice, reichle, massari, masari, r&m, Reichle & De-Massari, netgear, eaton, allied telesys, simon, connect, konekt, simonconnect, simonkonekt, elektroinstalaciona, uređaji, uređaji, prodaja, elektro, komunikaciona, pasivna, aktivna, oprema, računarske, mreže, mrežna, računari, kablovi, instalacije

 

NET 018 (NIŠ): Elektro-komunikaciona oprema i oprema za računarske mreže. Nudimo opremu vrhunskog kvaliteta, renomiranih svetskih proizvođača, po povoljnim cenama. Pasivna komunikaciona oprema, aktivna komunikaciona oprema, elektroinstalaciona oprema. Reichle & De-Massari, Netgear, Eaton, Allied Telesis, Panduit, Teldor, Conteg, Canovate, Maxline, Linksys, Telsey, Simon Connect, Univolt